Karrier

6 / 14 oldal Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 10 ... 14  Next

Go down

Re: Karrier

Témanyitás  farferi on 2010-08-20, 14:33

Kapja be az összes nagyképű focista.Itt ülök 8 millió átigazazolási pénzzel és senki nem hajlandó leszerződni mégha a klubb engedné is.Elég lelombozó,pláne hogy nem világhírű játékosokkal akartam szerződni. Mad
farferi
Vízhordó

Felhasználó profiljának megtekintése

Vissza az elejére Go down

Témanyitás  zolika10 on 2010-08-20, 08:17

TuS Koblenz

10.3. patch,nyári adatbázis.
Német harmadosztály,bajnokságban 3. helyre várták a csapatot,eddig 2mecs 2 győzelem.
http://imagerz.com/QEJEDktvAwJSA11EGQVQ
Német kupában 1 forduló Nürnberg 0:2 búcsúzás.

Igazolások,pénz híjján ingyen igazolhatókat hoztam,kölcsön se tudtam venni senkit mert szezonban csak 4-et lehet és ez alapból megvolt.
http://imagerz.com/QEJEDktvAwJSA11EGAVQ

A csapatot repíti eddig,de C.Jankcer is sütött már kettőt.
http://imagerz.com/QEJEDktvAwJSA11EFgVQ

Na majd jelentkezem.
zolika10
Vízhordó

Témanyitás  Hollanddani on 2010-08-19, 23:58

kösz srácok. én még a patch elött nem csináltam vele rossz vételt, de egye fene hallgatok rátok, több lehetőség marad akkor Thiagonak....
Hollanddani
Kispados

Témanyitás  Patrik. on 2010-08-19, 23:48

Hollanddani írta:illetve Fabregas-ra...
ugye most mondták hogy Fabregast ne.
Ajánlom Modricot.Nálam a Spursben alkot. Very Happy
Patrik.
Vízhordó

Témanyitás  Admin on 2010-08-19, 23:44

Fabregast ne vedd meg, eddig mindenkitől azt hallottam, hogy nagyon gyenge játékban.

Hát én még nem mondtam neked, de most mondom. Igen Fabregas valami iszonyat a játékban. Ha nem, rontódott volna el az Arsenalos mentésem akkor tuti, hogy eladtam volna :/

________________________________________________________________________________________________________________________________________________________
PKR Poker
Tournaments:
Tournament 2010. aug. 25. 7. hely
Tournament 2010. aug. 27. 9. hely

Sit & Go tables
Sit & Go tables 2010. aug. 27. 1. hely
Sit & Go tables 2010. aug. 28. 2. hely
Admin
Adminisztrátor

Felhasználó profiljának megtekintése http://footballmanager.find-forum.net

Témanyitás  Huni on 2010-08-19, 23:41

Hollanddani írta:Barcával nálam semmi extra nincs. Bl és spanyol kupa döntő elött állok, vezetem a ligát, ez nem is érdekes, viszont megszereztem Pjanicot 11M ért és Sakhot egy 20as ért. sokat várok a srácoktól mert már Xavi Pyol és Marquez nem az igazi. Balottelire vagy Agüero-ra fáj még a fogam, illetve Fabregas-ra... jövöre ha eltudom sózni Zuculinit akkor nyélbe üthetem az üzletet.

Fabregast ne vedd meg, eddig mindenkitől azt hallottam, hogy nagyon gyenge játékban.
Huni
Kispados

Felhasználó profiljának megtekintése http://miertneirjam.blog.hu

Témanyitás  Admin on 2010-08-19, 23:37

Öpike írta:Am. mirko hogy csinálod hogy ilyen aáirásod van? Én is tudok csinálni olyat vagy hogy van ez?

Ha nem gond akkor én válaszolok. Klikk ide

________________________________________________________________________________________________________________________________________________________
PKR Poker
Tournaments:

Sit & Go tables
Admin
Adminisztrátor

Témanyitás  Hollanddani on 2010-08-19, 23:20

Barcával nálam semmi extra nincs. Bl és spanyol kupa döntő elött állok, vezetem a ligát, ez nem is érdekes, viszont megszereztem Pjanicot 11M ért és Sakhot egy 20as ért. sokat várok a srácoktól mert már Xavi Pyol és Marquez nem az igazi. Balottelire vagy Agüero-ra fáj még a fogam, illetve Fabregas-ra... jövöre ha eltudom sózni Zuculinit akkor nyélbe üthetem az üzletet.
Hollanddani
Kispados

Témanyitás  Öpike on 2010-08-19, 22:36

Én is féltávnál tartok, Valla-val második szezonomban, 6. hely jelenleg 2 ponttal előttem Atletico, 4-el mögöttem Atletic, az a baj hogy nincs igazolási keretem annyi, hogy olyan játékosokat vegyek akikkel nagyobb csapatok ellen is fel tudom venni a versenyt. Atleticotol is kaptam egy 4-est, most meg jön a Barca. már irtam hogy elhoztam nyáron ingyen Burdissot, nem nagyon vált be de, a Juve 9 milláért elvitte, nem nagy probléma mert rájöttem hogy César Arzo is tud védőt játszani, jobban mint vkp-t, a befolyt pénzből meg lesz átigazolási keretem, egyelőre Ansaldi-t néztem ki és Crosas-t de még körül akarok nézni mert egy kapus egy csatár is kéne mert Manucho az egyetlen értelmes, Viduka kiöregedett, Bueno , Diego Costa nagyon hullámzó. Talán Soldado-t megpróbálom, kapuba meg Adan-t.
Enyelőre ennyi, kb.

Am. mirko hogy csinálod hogy ilyen aáirásod van? Én is tudok csinálni olyat vagy hogy van ez?
Öpike
Vízhordó

Témanyitás  Patrik. on 2010-08-19, 22:19

Tottenham.Első szezon.
nyáron nem távozott senki.Jött a Sao Pauloból Sergio Mota.Majd később a Real Madridból ingyen(!!!) van der Vaart.Majd December végén Huddlestone kérte hogy távozhasson,elengedtem.Elment a Lyonhoz 4.5millióért.Vettem a helyére Anthony Annant akit nem tudok félévig játszatni mert már pályára lépett az első csapatánál majd onnan a CSKAba igazolt ott is pályára lépett így nálunk már nem játszhat.nincs rajta a képen de Januárban André Ayewet is megvettem de ő csak Július 1.-én csatlakozik a kerethez.
Átigazolások.
Keret.
Szezon nyitó.
Londoni derbi.
A tabella.

szerk.: lemaradt: a kupákban még állunk Liga Kupában elődöntőben az Arsenalt kaptuk idegenben 0:0lett a visszavágó majd csak később lesz.FA Kupa asszem a 4.fordulóban tart ottis még állunk.
Patrik.
Vízhordó

Témanyitás  Mirko on 2010-08-19, 21:16

Január elején járok a Monopolival és hát a kiesés ellen küzdünk.
Sajnálom hogy igy alakul,de ez a csapat nagyon gyenge még a B-hez most télen megprobálok a palermotol elhozni játékosokat és fönt probálok maradni a B-be és akkor talán jövöre kicsit jobb lesz. később irok egy képeset stb.
az aláirásomba meglátjátok h hányadik vagyok .

Mirko
Tartalék

Témanyitás  Gera on 2010-08-19, 17:55

Nem jött össze a bravúr......

Kikaptunk 4-2 re! Sad Sad

Sajnálom mert nagyon küzdöttünk és ha egy picivel könnyebb ellenfelet kapunk akkor összejöhetett volna a csoport!

De nem bánkódunk így is bejutottunk az El csoportba várjuk a sorsolást! Smile

Gera
Vízhordó

Témanyitás  farferi on 2010-08-19, 16:13

Gera írta:Bocs ezt elnéztem! Embarassed Embarassed Very Happy

Szóval két meccs!Az elsőt már lejátszottuk haza pályán!Meglepően jól játszottunk ezért még jobban sajnálom hogy 1-2 kikaptunk!Ráadásul úgy hogy a 6. illetve a 12. percben kaptuk a gólokat és azután az Arsenal beállt bekkelni...
A végén már 3 csatárral játszottunk,hiába....Sad

Na nem baj még lesz egy visszavágó! Smile

Szerintetek nagyo kockázat lenne egy 3-4-3 rendszer?
Én nem szeretem,4 védővel meg egy védekező kp-al játszom de láttam az egyik fórumon egy srácot aki a haladással 3 védővel játszik és remek eredményei vannak.
farferi
Vízhordó

Témanyitás  Gera on 2010-08-19, 15:03

Bocs ezt elnéztem! Embarassed Embarassed Very Happy

Szóval két meccs!Az elsőt már lejátszottuk haza pályán!Meglepően jól játszottunk ezért még jobban sajnálom hogy 1-2 kikaptunk!Ráadásul úgy hogy a 6. illetve a 12. percben kaptuk a gólokat és azután az Arsenal beállt bekkelni...
A végén már 3 csatárral játszottunk,hiába....Sad

Na nem baj még lesz egy visszavágó! Smile

Szerintetek nagyo kockázat lenne egy 3-4-3 rendszer?

Gera
Vízhordó

Témanyitás  Huni on 2010-08-19, 14:59

Hollanddani írta:1 meccs, nincs visszavágó? miez?

gondolom a csapatot az odavágó lejátszása után vette át.
Huni
Kispados

Témanyitás  Hollanddani on 2010-08-19, 14:07

1 meccs, nincs visszavágó? miez?
Hollanddani
Kispados

Témanyitás  Gera on 2010-08-19, 11:34

Köszi!

Szerencsére Nuno Assis eltiltása pár nap múlva lejár szóval ez nem annyira baj! Smile

Lenne egy fontos kérdésem:

Szokásos szerencsémre a BL csoportba jutásért az Arsenalt kaptam,hazai pályán 1 meccs,nincs visszavágó!
Szerintetek játsszak kontrára vagy próbáljam meglepni őket egy gyors,rövid passzos,támadó focival?

Jah és még egy kérdés tudjátok van aza rész ahol be lehet állítani hogy az ellenfél játékosai közül melyiket fogjátok!Hát itt nagykából a komlett kp-t és csatársort le lehetne fogni!Ti ilyen nagyobb csapatok ellen kiket fogtok le?

Köszi Very Happy

Gera
Vízhordó

Témanyitás  Huni on 2010-08-19, 10:31

Gera írta:Sziasztok! Smile

Régebben írtam hogy a Leedsel kezdtem egy játékot!Első év:feljutottunk a 2. osztályba!Második év:Feljutottunk az első osztályba!
Harmadik éve:FA kupa elődöntő,bajnokság 9. hely!Nagyjából ezt vártam....erre kirúgtak!Sad(
Fogalmam sincs mért nem voltak elégedettek velem....
Nah mindegy leültem a Guimares kispadjára!BL indulás jó kis fiatal csapat sok tehetséges brazil játékossal!
Majd meglátjuk mi lesz később majd írok!

Jah és lenne egy kérdésem mitől lehet valaki globálisan eltiltva?

azért rúghattak ki, mert szezon elején célkitűzésnek a 9. helynél előrébb való végzést állapítottál meg.

a globális eltiltással sújtott játékosoknak alapból be van állítva ez, a játék nem generál ilyent. dopping miatt például eltiltottak valakit 1-2 évre, a játék készítői pedig ezt beleprogramálták a játékba.
Huni
Kispados

Témanyitás  Gera on 2010-08-19, 09:00

Sziasztok! Smile

Régebben írtam hogy a Leedsel kezdtem egy játékot!Első év:feljutottunk a 2. osztályba!Második év:Feljutottunk az első osztályba!
Harmadik éve:FA kupa elődöntő,bajnokság 9. hely!Nagyjából ezt vártam....erre kirúgtak!Sad(
Fogalmam sincs mért nem voltak elégedettek velem....
Nah mindegy leültem a Guimares kispadjára!BL indulás jó kis fiatal csapat sok tehetséges brazil játékossal!
Majd meglátjuk mi lesz később majd írok!

Jah és lenne egy kérdésem mitől lehet valaki globálisan eltiltva?

Gera
Vízhordó

Témanyitás  Mirko on 2010-08-18, 13:04

Nem akarok hosszu beszámolot mert még csak 9fordulo ment el, de unatkozom szal..
Hát szarul alakul a bajnokság nagyon mint emlitettem 9fordulo ment el.. és csak 16.vagyok bár sok sérült is van a taktikát is állitgatnom kell,de itt már télleg a kiesés elkerülése a tét.. No No
Félévkor kell majd már látom pár kölcsönjátékos..

Egy valamire azért büszke vagyok,attol függetlenül hogy csak egy Serie B-s meccs volt:

Bari-Monopoli

Mirko
Tartalék

Témanyitás  Admin on 2010-08-18, 09:11

Mirko írta:nem igazán tudom hogy hol kérdezzem szal itt megteszem.

Újra raktam a vinyot és mindenem elment kivéve a mentést mert azt megmenekitettem... Very Happy
Vmi jo nagy Facepackot,logopackot és kitet hol lehet lekapni? jo lenne ha vki linkelne.. előre is thx

Próbáltad már itt nálunk Very Happy Link

Mostmár nagyon kikészített az fm. Buryvel kb 5-6 meccse nemtudok nyerni..valami hihetetlen! Minden meccsen lövök kapufát + 1 vagy 2 lesgólt :S Mit tudnék ez ellen tenni? vagy lehet-e egyáltalán lépni ellene valamit? :S

PKR Poker
Tournaments:

Sit & Go tables
Admin
Adminisztrátor

Témanyitás  Huni on 2010-08-17, 23:53

onlinefm.hu
fm-base.co.uk
sortitoutsi.net
Huni
Kispados

Témanyitás  Mirko on 2010-08-17, 23:25

nem igazán tudom hogy hol kérdezzem szal itt megteszem.

Újra raktam a vinyot és mindenem elment kivéve a mentést mert azt megmenekitettem... Very Happy
Vmi jo nagy Facepackot,logopackot és kitet hol lehet lekapni? jo lenne ha vki linkelne.. előre is thx

Mirko
Tartalék

Témanyitás  Huni on 2010-08-17, 14:55

Lol. Traoré lett az Európai Aranycipő dí nyertese Very Happy 36 gólja 54 pontot ért. A második Gignac is 54 pontot szerzett, 27 góllal, több meccsen, a 3. Agüero 52-vel zárt.
Huni
Kispados

Témanyitás  Hollanddani on 2010-08-17, 14:10

visszatértem a régi kis Barcám-hoz, épp egy real elleni kupa összecsapás elött állok, tele a naci mert 6-0-al hangoltak a 3. helyezett ellen Sad Bl Manchester jön az első körben szal. nem volt kegyes hozzám fortuna Very Happy

na lejátszottam a Real oda visszát és hát a kinti 3-2.es vereség után bizakodtam h. egy gól elég, hát nesze nekem 0-2 volt a félidő... már azon törtem a fejem h miért nemtudom megverni a real-t már megint amikor Messi 25röl kicsavarta szabadből a jobb pipát, örültem Messi góljának de úgy voltam vele h. ez az agyhalott banda sose nyer ma. Messi csent egy labdát, a meccsek óta gólképtelen, csereként beállt Ibra fejelt egy cukit 2-2! megkattant a real, élen Arbeolával, róla még szereztem két gólt meg rúgtunk egy csodaszépet is, 5-2 a vége és elvettek tőlem egy állítólagos les gólt is.... 30 perc alatt rúgtunk 5 gólt, Messi mesterhármas, Ibra és Robinho 1-1 gól. Robinho minden meccsen bosszút áll a real-on, ajánlom minden Barcásnak Very Happy Very Happy
Hollanddani
Kispados

Témanyitás  Ajánlott tartalom

Ajánlott tartalom

6 / 14 oldal Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 10 ... 14  Next

Vissza az elejére